fbpx

Ruszyły zapisy na warsztaty EventStorming!

Interdyscyplinarne wydarzenie dla programistów

Ruszyły zapisy na warsztaty EventStorming!

Podczas Festiwalu możecie wziąć udział w warsztatach EventStorming! Zobaczcie o czym dokładnie będzie mowa i kto je poprowadzi.


EventStorming – Big Picture

godzina: 9.00 – 13.00 [4h]
prowadzący: Krzysztof Owsiany, Mikołaj Jakubowski
liczba miejsc: 15

Opis:

Celem warsztatu jest przedstawienie idei tworzenia Big Picture bazując na przykładzie prostej domeny. W trakcie będzie następowało przejść przez 7 faz odkrywania Big Picture wraz z wyjaśnieniem działań na poszczególnych etapach. W trakcie eksploracji wprowadzane będą kolejne elementy składowe EventStormingu. Ostatecznym celem jest stworzenie wspólnie w grupie zrozumiałem dla wszystkich domeny.

W trakcie eksploracji modelu pojawi się wiele dyskusji co do tworzenia. Będzie można doświadczyć na własnej skórze jaką wartość daje ta technika.

Zapisz się na EventStorming – Big Picture

 

EventStorming – Design Level

godzina: 14.00 – 18.00 [4h]
prowadzący: Krzysztof Owsiany, Mikołaj Jakubowski
Liczba miejsc: 15

Opis:

Druga część warsztatu, która będzie polegała na przejściu od Big Picture do poziomu modelowania – jezeli nie było Big Picture to zostanie on przez nas przygotowany z krótkim wyjasnieniem. Na tym etapie będą dochodzić kolejne składniki EventStormingu. Grupa zostanie podzielona na kilka części następnie rozpocznie się szczegółowe modelowanie fragmentu Big Picture w zasadzie gotowego do implementacji.

Zapisz się na EventStorming – Design Level