fbpx

4DEVELOPERS 2020

Największy interdyscyplinarny Festiwal technologiczny dla programistów w Polsce!

KWIECIEŃ 2020

O 4Developers 2020

Jak co roku konferencja 4Developers pobiła własny rekord frekwencji – w poprzedniej edycji wzięło udział aż 2300 uczestników! Śledząc sukces minionej edycji Festiwalu, rosnące zapotrzebowanie na rynku, a przede wszystkim słuchając feedbacku od naszych uczestników postanowiliśmy spotkać się ponownie w Warszawie z kolejną ogólnopolską edycją 4Developers!

Ogólnopolska edycja Festiwalu to:

1 DZIEŃ

Pełen praktycznych prelekcji. Stawiamy na jakość i odpowiadamy na aktualne potrzeby szkoleniowe społeczności IT w całej Polsce.

14 ŚCIEŻEK

.NET, Architektury aplikacji, Bottega Innovation Labs, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning, Mobile, PHP, Testerska, Soft Skills & Business Relations – zapewniamy najlepszych praktyków z wybranych dziedzin.

EKSPERCI

Zapraszamy najbardziej znanych wyjadaczy IT! Na scenie pojawią się eksperci, cieszący się wysokim prestiżem i bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach.

NIEZMIENNA FORMUŁA

Kilka ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Przyświeca nam idea integracji społeczności IT.

2300
uczestników
120
wykładów
130
prelegentów

Zostań naszym prelegentem!

Zapisy na CFP już ruszyły. Wypełnij formularz i wystąp przed różnorodną, otwartą publicznością 4Developers! To doskonałe miejsce, by sprawdzić się na dużej scenie. Festiwal teraz zmienia się na lepsze i nabiera międzynarodowego charakteru – tegoroczna agenda będzie dwujęzyczna, stąd prezentacje w języku angielskim są bardzo mile widziane. Czekamy na propozycje tematów na różnych poziomach zaawansowania z zakresu ścieżek: .NET, Architektury aplikacji, C++, Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning, Mobile, PHP, Testerskiej oraz Soft Skills & Business Relations. Twoje zgłoszenie oceni nasza Rada Programowa, a o wyniku poinformujemy Cię w okresie dwóch tygodni po zakończeniu naboru na zgłoszenia.

Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego 2020!

WYŚLIJ CFP

Partnerzy

Pobierz oficjalną aplikację konferencji 4Developers 2020, dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco z informacjami od organizatora ! Aplikacja dostępna w AppStore i GooglePlay.

  • Ułóż swoją własną agendę
  • Podglądaj mapę miejsca
  • Oceniaj najlepsze prelekcje
  • Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami
  • Kontaktuj się z pozostałymi Uczestnikami
  • Stwórz razem z nami konferencję 4Developers, dzieląc się swoimi wrażeniami i przemyśleniami!