fbpx

4DEVELOPERS 2021


NAJWIĘKSZY INTERDYSCYPLINARNY FESTIWAL TECHNOLOGICZNY
DLA PROGRAMISTÓW W POLSCE !

24 - 27 MAJA 2021, ONLINE

KUP BILET CFP
SZCZEGÓŁY CFP

O Festiwalu 4Developers

Chcemy zapewnić Wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas eventu, dlatego najbliższa edycja 4Developers odbędzie się w formie kilkudniowego Festiwalu IT w sieci! Pamiętajcie: mimo nowych okoliczności, wartość merytoryczna Festiwalu, prelegenci, społeczność i klimat 4Deva pozostają bez zmian! Słowem: cała branża IT w jednym miejscu!

Widzimy się online 24 - 27 maja 2021, podczas kolejnego 4Developers.

Nasz Festiwal to kilkanaście ścieżek tematycznych, m.in. Architektury aplikacji, Bottega Innovation Labs, .NET, Java, JavaScript, Frontend/UI, Mobile, PHP, DevOps, Testerska, Cloud, Machine Learning, Security oraz Soft Skills & Business Relations!

SPOŁECZNOŚĆ

Społeczność to trzon 4Developers – tworząc festiwal zależy nam przede wszystkim na networkingu i wymianie wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin IT. To miejsce, w którym mogą spotkać się eksperci i amatorzy, profesjonaliści i pasjonaci.

INTERDYSCYPLINARNOŚĆ

Interdyscyplinarność to cel, który stale realizujemy. Na wieloaspektowych ścieżkach tematycznych poruszany jest szereg tematów odpowiadających aktualnym potrzebom rynku programistycznego.

EKSPERCI

Zapraszamy najbardziej znanych wyjadaczy IT! Na scenie pojawią się eksperci, cieszący się wysokim prestiżem i bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach.

Aktualności

CFP już zamknięte!

CFP na najbliższą edycję 4Developers zostało właśnie zamknięte. Dziękujemy za wszystkie, nadesłane przez Was zgłoszenia. W tym momencie nasza Rada Programowa przegląda propozycje wystąpień i ocenia je według ustalonych kryteriów.[…]

Read more

Bądź z nami podczas wirtualnej edycji Festiwalu w maju!

Branża IT spotka się znów w jednym miejscu w cyberprzestrzeni. Widzimy się online w dniach 24-27 maja 2021 – czeka na Was 14 ścieżek tematycznych i aż 4 dni pełne[…]

Read more

4Developers 2020 w liczbach

Mimo że nie udało nam się spotkać osobiście, atmosfera podczas wirtualnej edycji Festiwalu w 2020 roku była (jak zwykle) niesamowita. I za to Wam gorąco dziękujemy! W tej edycji wzięło[…]

Read more
1500
uczestników
14
ścieżek
120
prelekcji
15
partnerów
110
społeczności

Bilety

Bilety obecnie dostępne

Student*

Ilość biletów ograniczona

99 zł
KUP BILET

Student + Gift Pack**

Ilość biletów ograniczona

199 zł
KUP BILET

Early Bird + Gift Pack***

Dostępne do 21.03.2021

320 zł
KUP BILET

Standard***

Dostępne od 22.03.2021

320 zł
JESZCZE NIEDOSTĘPNE

Standard + Gift Pack***

Dostępne od 22.03.2021

420 zł
JESZCZE NIEDOSTĘPNE

Podane ceny nie zawierają podatku VAT
* - Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką.
** - Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką. Więcej informacji na stronie z biletami
*** - Więcej informacji na stronie z biletami

Partnerzy

ZMIANA FORMUŁY KONFERENCJI!

Chcemy zapewnić Wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas eventu, dlatego najbliższa edycja 4Developers odbędzie się w formie kilkudniowego Festiwalu IT w sieci!

Konferencja odbędzie się w dniach 24-27 maja 2021!

Gorąco liczymy na Waszą obecność!

Zauważcie proszę, że zmieniły się następujące dokumenty:
Regulamin
Polityka Prywatności

OK