4DEVELOPERS 2021


NAJWIĘKSZY INTERDYSCYPLINARNY FESTIWAL TECHNOLOGICZNY
DLA PROGRAMISTÓW W POLSCE !

24 - 27 MAJA 2021, ONLINE

KUP BILET AGENDA

O Festiwalu 4Developers

Chcemy zapewnić Wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas eventu, dlatego najbliższa edycja 4Developers odbędzie się w formie kilkudniowego Festiwalu IT w sieci! Pamiętajcie: mimo nowych okoliczności, wartość merytoryczna Festiwalu, prelegenci, społeczność i klimat 4Deva pozostają bez zmian! Słowem: cała branża IT w jednym miejscu!

Widzimy się online 24 - 27 maja 2021, podczas kolejnego 4Developers.

Nasz Festiwal to kilkanaście ścieżek tematycznych, m.in. Architektury aplikacji, Bottega Innovation Labs, .NET, Java, JavaScript, Frontend/UI, Mobile, PHP, DevOps, Testerska, Cloud, Machine Learning, Security oraz Soft Skills & Business Relations!

SPOŁECZNOŚĆ

Społeczność to trzon 4Developers – tworząc festiwal zależy nam przede wszystkim na networkingu i wymianie wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin IT. To miejsce, w którym mogą spotkać się eksperci i amatorzy, profesjonaliści i pasjonaci.

INTERDYSCYPLINARNOŚĆ

Interdyscyplinarność to cel, który stale realizujemy. Na wieloaspektowych ścieżkach tematycznych poruszany jest szereg tematów odpowiadających aktualnym potrzebom rynku programistycznego.

EKSPERCI

Zapraszamy najbardziej znanych wyjadaczy IT! Na scenie pojawią się eksperci, cieszący się wysokim prestiżem i bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach.

Aktualności

Odkryj 4Devowy Gift Pack!

Podczas 4Developers 2021 każdy może zdobyć Gift Pack z 4Devowymi gadżetami! Co znajdziecie w środku? – świeże i pyszne, kraftowe piwko (a jakżeby inaczej!) – elegancką i szykowną szklankę, żeby[…]

Read more

Właśnie opublikowalśmy AGENDĘ 4Developers 2021!

Właśnie opublikowalśmy AGENDĘ 4Developers 2021! Sprawdź, co kryje się w programie najbliższej edycji Festiwalu! Nadszedł dzień dobrych wieści! Świeża i gorąca agenda Festiwalu 4Developers 2021 czeka na Was na naszej[…]

Read more

Early Birds odlatują!

Pula najtańszych biletów na 4Developers 2021 właśnie dobiega końca. Kupiliście tyle Early Bird’ów, że już niemal się skończyły! Zostało nam około 30 sztuk Early Bird’ów z 4Devowym Gift Packiem Gratis.[…]

Read more

Poprzednia edycja Online

1500
uczestników
14
ścieżek
120
prelekcji
15
partnerów
110
społeczności

Bilety

Bilety obecnie dostępne

Standard + Gift Pack***

Dostępne

420 zł
KUP BILET

Student + Gift Pack**

Ilość biletów ograniczona

199 zł
KUP BILET

8+2 GRATIS + Gift Pack

Dostępne do 30.04.2021

336 zł
KUP BILET

Standard***

Dostępne

320 zł
KUP BILET

Student*

Ilość biletów ograniczona

99 zł
KUP BILET

8+2 GRATIS

Dostępne do 30.04.2021

256 zł
KUP BILET

Podane ceny nie zawierają podatku VAT
* - Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką.
** - Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką. Więcej informacji na stronie z biletami
*** - Więcej informacji na stronie z biletami

Partnerzy

ZMIANA FORMUŁY KONFERENCJI!

Chcemy zapewnić Wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas eventu, dlatego najbliższa edycja 4Developers odbędzie się w formie kilkudniowego Festiwalu IT w sieci!

Konferencja odbędzie się w dniach 24-27 maja 2021!

Gorąco liczymy na Waszą obecność!

Zauważcie proszę, że zmieniły się następujące dokumenty:
Regulamin
Polityka Prywatności

OK