ŚCIEŻKA PYTHON

Python track is not None... anymore. Ten popularny, prosty i przyjemny w pisaniu język po raz pierwszy zagości na deskach festiwalu 4Developers. O jego szerokich zastosowaniach przy każdym projekcie opowiedzą praktycy z całego kraju. Dowiecie się o tym jak zarządzać pakietami, wykorzystywać biblioteki do uczenia maszynowego i sieci neuronowych, tworzyć mikrousługi i testować swoje oprogramowanie.

Nad ścieżką Python czuwa mentor - Janusz Kamieński i Kuba Wasielak!!

Janusz Kamieński

Opiekun ścieżki PYTHON

Programista, dziennikarz, erpegowiec, mlekoholik. Aktywny działacz społeczności oraz współtwórca konferencji 4Developers, Atmosphere czy DevOpsDays Warsaw. Propagator rozwiązań DevOps w zagadnieniach technicznych i biznesowych. Za pan brat z technologiami internetowymi od ponad dekady. Od 2008 jako dev i pasjonat związany z Pythonem i Django oraz rozwiązaniami frontendowymi. Doświadczenie i nowe poziomy wbija na codzień wykonując ambitne zadania dla deployed.pl, do którego biura najchętniej dojeżdża na rowerze. Po godzinach fantasta i twórca kanału telewizji internetowej Raport Obieżyświata. Pomimo napiętego kalendarza, minimum trzy razy w tygodniu prowadzi sesje gier fabularnych (RPG) w tym organizując oficjalne rozgrywki D&D Adventurers League w Krakowie.

Kuba Wasielak

Opiekun ścieżki PYTHON

Programista Pythona skupiony na społeczności. Współorganizator krakowskiej grupy Pykonik, uczestnik i twórca hackathonów, koordynator Python Challenge mającego miejsce na konferencji PyConPL. W Pythonie pisze od 10 lat z nastawieniem na programowanie webowe. Obecnie pracownik AirSorted, w wolnym czasie miłośnik fantastyki i organizator konwentu Fornost. Na pytanie, co lubi w programowaniu zawsze odpowiada, że kontakt z ludźmi.