4DEVELOPERS 2019

Największy interdyscyplinarny Festiwal technologiczny dla programistów w Polsce!

8 kwietnia 2019

O 4Developers 2019

Jak co roku konferencja 4Developers pobiła własny rekord frekwencji – w poprzedniej edycji wzięło udział aż 2200 uczestników! Śledząc sukces minionej edycji Festiwalu, rosnące zapotrzebowanie na rynku, a przede wszystkim słuchając feedbacku od naszych uczestników postanowiliśmy spotkać się ponownie w Warszawie z kolejną ogólnopolską edycją 4Developers!

Ogólnopolska edycja Festiwalu to:

1 DZIEŃ

Pełen praktycznych prelekcji. Stawiamy na jakość i odpowiadamy na aktualne potrzeby szkoleniowe społeczności IT w całej Polsce.

13 ŚCIEŻEK

.NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, Data science, Java, JavaScript, Mobile, PHP, Python, Soft Skills & business relations – zapewniamy najlepszych praktyków z wybranych dziedzin.

EKSPERCI

Zapraszamy najbardziej znanych wyjadaczy IT ! Znacie ich z ogólnopolskiej edycji 4Developers.

NIEZMIENNA FORMUŁA

Kilka ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Przyświeca nam idea integracji interdyscyplinarnych społeczności IT.

2500
uczestników
96
wykładów
96
prelegentów

Rada Programowa

Partnerzy

Zostań prelegentem na 4Developers 2019!

Jeżeli Twój dar przekazywania wiedzy i chęć dzielenia się nią idą w parze z ciekawymi koncepcjami, nie wahaj się – wystąp na scenie 4Developers i podziel się swoimi umiejętnościami z innymi!

Wyślij zgłoszenie w ramach Call For Papers!

Szukamy osób chcących podzielić się wiedzą na różnych poziomach zaawansowania. Chcemy uruchomić ścieżki takie jak: .NET, Architektury aplikacji, C++, Cloud Computing, Data science, Java, JavaScript, Mobile, PHP, Python, Soft Skills & business relations, ale jeśli masz pomysł na ciekawą prezentację z innej dziedziny, również się nim podziel pisząc z propozycją na maila paulina.malocha@proidea.org.pl

Formularz CFP

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 31 STYCZNIA 2019!

RejestracjaAplikacja konferencji

Pobierz oficjalną aplikację konferencji 4Developers 2019, dołącz do wydarzenia.

  • Ułóż swoją własną agendę
  • Oceniaj najlepsze prelekcje
  • Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami
  • Kontaktuj się z pozostałymi Uczestnikami,
    nawiązuj kontakty i przyjaźnie!
  • Stwórz razem z nami konferencję 4Developers, dzieląc się swoimi wrażeniami i przemyśleniami!