fbpx

Największy

interdyscyplinarny festiwal
technologiczny dla
programistów w Polsce!

4DEVELOPERS 2022
4-7 IV 2022

Wasze ulubione lokalne edycje 4Developers powracają jesienią!

Wiemy jak bardzo lubicie regionalne spotkania organizowane w ramach konferencji IT 4Developers. My także! Dlatego zarezerwujcie czas 11.10.2022 – w ten dzień widzimy się w Katowicach i rozpoczynamy programistyczną podróż! Następnie 27.10.2022 spotykamy się w Poznaniu, a 08.11.2022 we Wrocławiu. Lokalne edycje 4Developers cechują się wysoką różnorodnością tematów, odpowiednim do regionu doborem ścieżek oraz kameralnym charakterem, który sprzyja budowaniu sieci kontaktów. Jest to wydarzenie o charakterze szkoleniowym, ale także networkingowym.

Wpadnij, zaczerpnij wiedzę i poznaj ludzi z branży w swojej okolicy!

1 Dzień

Wypełniony merytorycznymi wykładami wychodzącymi naprzeciw śląskiej społeczności IT.

4 ścieżki

W tym roku będziecie mogli czerpać wiedzę z następujących ścieżek tematycznych: Architektury Aplikacji, Testerska, JavaScript, Java

Eksperci

Na naszych scenach niezmiennie od lat stają najlepsi specjaliści programistycznego świata, otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i dialog z uczestnikami.

Niepowtarzalna atmosfera

4Developers to nie tylko ogromna dawka wiedzy. Podczas naszych konferencji można spotkać fajnych ludzi i nawiązać wartościowe kontakty.

Nie zwlekaj! KUP BILET JUŻ DZIŚ.

 

Po dwuletniej przerwie w końcu widzimy się stacjonarnie w Katowicach 11.10.22! Takiej chwili po prostu nie możesz przegapić. Pula biletów jest ograniczona.