Lokalna edycja 4Developers w Twoim mieście!

Już nie raz przekonaliśmy się, jak bardzo lubicie regionalne spotkania organizowane w ramach konferencji IT 4Developers. My także! Po raz kolejny organizujemy lokalne edycje w kilku miastach Polski. Tej jesieni spotkamy się w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi!

Zarezerwujcie czas 04.12.2024 w ten dzień, widzimy się w Łodzi! Wcześniej zapraszamy do Katowic – 08.10.2024 i Wrocławia – 05.11.2024

Lokalne edycje 4Developers to przede wszystkim wysoka różnorodność tematów, które są odpowiednio dostosowane do regionu oraz kameralny charakter, który sprzyja nawiązywaniu kontaktów. To wydarzenie nie tylko szkoleniowe, ale także networkingowe.

Miasta 4Developers mają dokładnie ten sam klimat, który znacie z głównej edycji Festiwalu: kilka ścieżek do wyboru, praktyczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera. Przyjdź i zaczerpnij wiedzy od najlepszych ekspertów, a także poznaj ludzi z branży w swojej okolicy.

Nie przegap tej okazji i spotkaj się z nami w Twoim mieście!

Nie przegap okazji i dołącz już dziś!

 

Dołącz do najlepszych specjalistów IT na konferencji 4Developers, która odbędzie się 04.12.2024 w Łodzi. Kup bilet już dziś, by nie przegapić tej niezwykłej okazji do nauki i networking’u. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!