Lokalna edycja 4Developers
w Twoim mieście!

Już nie raz przekonaliśmy się, jak bardzo lubicie regionalne spotkania organizowane w ramach konferencji IT 4Developers. My także! Po raz kolejny organizujemy lokalne edycje w kilku miastach Polski. Tej jesieni spotkamy się w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi!

Zarezerwujcie czas 08.10.2024 – w ten dzień widzimy się w Katowicach! Później zapraszamy do Wrocławia – 05.11.2024 oraz Łodzi – 04.12.2024.

Lokalne edycje 4Developers to przede wszystkim wysoka różnorodność tematów, które są odpowiednio dostosowane do regionu oraz kameralny charakter, który sprzyja nawiązywaniu kontaktów. To wydarzenie nie tylko szkoleniowe, ale także networkingowe.

Satelity 4Developers mają dokładnie ten sam klimat, który znacie z głównej edycji Festiwalu: kilka ścieżek do wyboru, praktyczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera. Przyjdź i zaczerpnij wiedzy od najlepszych ekspertów, a także poznaj ludzi z branży w swojej okolicy.

Nie przegap tej okazji i spotkaj się z nami w Twoim mieście!

Nie przegap okazji i dołącz już dziś!

 

Dołącz do najlepszych specjalistów IT na konferencji 4Developers, która odbędzie się 08.10.2024 w Katowicach. Kup bilet już dziś, by nie przegapić tej niezwykłej okazji do nauki i networking’u. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

Agenda

ARCHITEKTURY APLIKACJI JAVA JAVASCRIPT
CLOUD & DEVOPS TESTING & QA
UX / UI MACHINE LEARNING

Harmonogram może ulec zmianie.

PARTNERZY