Wasze ulubione lokalne edycje 4Developers powracają jesienią!

Wiemy, jak bardzo lubicie regionalne spotkania organizowane w ramach konferencji IT 4Developers. My także! Dlatego zarezerwujcie czas 29.11.2022 – w ten dzień widzimy się w Łodzi, by kontynuować programistyczną podróż!

Wcześniej, bo 11.10.2022 spotykamy się w Katowicach. Następnie 27.10.2022 widzimy się w Poznaniu, a 08.11.2022 we Wrocławiu. Lokalne edycje 4Developers cechują się wysoką różnorodnością tematów, odpowiednim do regionu doborem ścieżek oraz kameralną atmosferą, który sprzyja budowaniu sieci kontaktów. Jest to wydarzenie o charakterze szkoleniowym, ale także networkingowym.

Wpadnij, zaczerpnij wiedzę i poznaj ludzi z branży w swojej okolicy!

1 Dzień

Wypełniony merytorycznymi wykładami wychodzącymi naprzeciw łódzkiej społeczności IT.

4 ścieżki

W tym roku będziecie mogli czerpać wiedzę z następujących ścieżek tematycznych: JavaScript, Java, .NET, Cloud

Eksperci

Na naszych scenach niezmiennie od lat stają najlepsi specjaliści programistycznego świata, otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i dialog z uczestnikami.

Niepowtarzalna atmosfera

4Developers to nie tylko ogromna dawka wiedzy. Podczas naszych konferencji można spotkać fajnych ludzi i nawiązać wartościowe kontakty.

PRELEGENCI

Nie zwlekaj! KUP BILET JUŻ DZIŚ.

 

Po czteroletniej przerwie w końcu widzimy się stacjonarnie w Łodzi 29.11.2022! Takiej chwili po prostu nie możesz przegapić. Pula biletów jest ograniczona.

AGENDA

*harmonogram może ulec zmianie

Java
by Accenture
JavaScript
by HTD
Cloud
by GFT
.NET
by Objectivity

PARTNERZY