LOKALNE EDYCJE 4DEVELOPERS 2022

LOKALNE EDYCJE 4DEVELOPERS 2022

980 Uczestników, 126 wykładów, 4 miasta, 6 różnych ścieżek tematycznych, 4 konferencyjne dni. Prawie 100 godzin prelekcji. Za nami lokalne edycje największego interdyscyplinarnego festiwalu dla programistów w Polsce.

KATOWICE

Cykl spotkań rozpoczął się w Katowicach, gdzie uznani specjaliści dzielili się wiedzą z zakresu ścieżek: Architektury Aplikacji, Testerskiej, JavaScript, Java. Wydarzeniu towarzyszyła bogata strefa wystawowa Partnerów, którzy przygotowali sporo ciekawych konkursów oraz nagród. Jako jedną z najczęściej wymienianych zalet w ankiecie, były „merytoryczne wykłady” oraz „organizacja”. Niezmiernie nam miło z tego powodu!

POZNAŃ 

Poznańska edycja dostarczyła Uczestnikom masę technicznych prezentacji, które przeprowadziło kilkudziesięciu ekspertów z branży programistycznej. Dzielili się wiedzą w ramach ścieżek: Architektury Aplikacji, Cloud, JavaScript, Java.

„Kompetentni prelegenci z ciekawymi i aktualnymi tematami, otwarci na rozmowę i wymianę myśli. Wysoki poziom zapewnili równie doświadczeni uczestnicy. Odniosłem wrażenie, że pytania zadawały osoby o poziomie nie niższym, niż mid/regular”.

WROCŁAW 

Wrocławska edycja, po raz kolejny okazała się tą najbardziej rozchwytywaną.

W ramach strefy partnerskiej uczestnicy mogli skorzystać z symulatora lotów, cymbergaja i wielu innych atrakcji. W salach wykładowych rozbrzmiewały prelekcje z zakresu: Architektury Aplikacji, .NET, JavaScript, Java. Co najbardziej przypadło Uczestnikom do gustu? W ankiecie możemy przeczytać:

„Różnorodność tematów w wybranej przeze mnie ścieżce. Pasja prelegentów, drobiazgi rozdawane przez firmy jako promocja lub w konkursach. Możliwość lotu symulatorem na stoisku jednego z partnerów wydarzenia”.

ŁÓDŹ 

Programistyczna podróż zakończyła się spotkaniem w Łodzi. Podczas tej edycji Uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia ścieżek: JavaScript, Java, .NET, Cloud. Najczęściej wymieniane zalety wydarzenia, to: „Inspirujące wykłady, oraz możliwość poznania firm i ich ofert, a przy tym super zabawa w przeróżnych konkurencjach”.

DZIĘKUJEMY!

Po raz pierwszy od 2019 roku mieliśmy okazję spotkać się stacjonarnie. Wasza pasja, zaangażowanie, rządność wiedzy, to dla nas najlepsza motywacja do tworzenia konferencji! Dziękujemy Wam za wsparcie, obecność oraz to, że razem tworzymy niezastąpioną i silną w świecie IT społeczność!

*Cytaty pochodzą z ankiet konferencyjnych, które wypełniali uczestnicy.