Lokalna edycja 4Developers w Twoim mieście!

Już nie raz przekonaliśmy się, jak bardzo lubicie regionalne spotkania organizowane w ramach konferencji IT 4Developers. My także! Po raz kolejny organizujemy lokalne edycje w kilku miastach Polski. Tej jesieni spotkamy się w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi!

Zarezerwujcie czas 26.09.2023 – w ten dzień widzimy się w Gdańsku! Później zapraszamy do Katowic – 05.10.2023, Poznania – 17.10.2023, Wrocławia – 07.11.2023 oraz Łodzi – 28.11.2023. Lokalne edycje 4Developers to przede wszystkim wysoka różnorodność tematów, które są odpowiednio dostosowane do regionu oraz kameralny charakter, który sprzyja nawiązywaniu kontaktów. To wydarzenie nie tylko szkoleniowe, ale także networkingowe. Satelity 4Developers mają dokładnie ten sam klimat, który znacie z głównej edycji Festiwalu: kilka ścieżek do wyboru, praktyczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera. Przyjdź i zaczerpnij wiedzy od najlepszych ekspertów, a także poznaj ludzi z branży w swojej okolicy.

Nie przegap tej okazji i spotkaj się z nami w Twoim mieście!

1 Dzień

Wypełniony merytorycznymi wykładami wychodzącymi naprzeciw łódzkiej społeczności IT.

4 ścieżki

W tym roku będziecie mogli czerpać wiedzę z następujących ścieżek tematycznych: Java, JavaScript, Cloud, Architektury Aplikacji

Eksperci

Na naszych scenach niezmiennie od lat stają najlepsi specjaliści programistycznego świata, otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i dialog z uczestnikami.

Niepowtarzalna atmosfera

4Developers to nie tylko ogromna dawka wiedzy. Podczas naszych konferencji można spotkać fajnych ludzi i nawiązać wartościowe kontakty.

PRELEGENCI

Nie przegap okazji i dołącz już dziś!

 

Dołącz do najlepszych specjalistów IT na konferencji 4Developers, która odbędzie się 26.09.2023 w Gdańsku. Kup bilet już dziś, by nie przegapić tej niezwykłej okazji do nauki i networking’u. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

AGENDA

*harmonogram może ulec zmianie

JAVASCRIPT by XEBIA
CLOUD
JAVA
ARCHITEKTURY APLIKACJI by Sii

PARTNERZY