rada programowa – Gdańsk 2023

rada programowa

Paweł Fiderek

Cloud

Niespokojny duch, wciąż głodny wrażeń. Architekt technologii Azure, specjalista i (naprawdę nie przesadzamy) MIŁOŚNIK rozwiązań Internet of Things. Pawła możecie spotkać wszędzie tam, gdzie jest mowa o chmurze, IoT i sztucznej inteligencji w przemyśle a także…na siłowni. Prywatnie jest fanem (a jakże!) sportu, dobrego towarzystwa i krakowskich uliczek. Można go określić mianem chłopaka „do tańca i do różańca”!

WOJTEK GAWROŃSKI

Cloud

Wojtek pracuje w AWS jako Senior Developer Advocate w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Związany z tematyką chmurową i przetwarzania danych od 2015 roku – na różnych poziomach: od administratora, przez programistę do architekta rozwiązań chmurowych. Niepoprawny fan programowania funkcyjnego oraz architektury Serverless. 9x certyfikowany specjalista AWS.

ZBYSZKO PAPIERSKI

Java

Engineer with 16 years of IT experience, with more than half of those years spent on figuring out search (still work in progress). Currently search engineer at Brainly, after hours handles organizing duties as a part of Tricity JUG leadership. Also a DDD fanatic (the strategic part).

MICHAŁ MICHALCZUK

JavaScript

Senior Software Engineer i konsultant w Tektit Consulting, IT trainer w infoShare Academy, coś dłubał wcześniej przy Jira Cloud i Atlassian Forge. Gada, występuje i nagrywa o rzeczach związanych z Front-end'em i IT. Współprowadzi front-end'owe "Śniadania z Programowaniem" z JustJoin.it 👉 https://michalczukm.xyz 👉 https://twitter.com/michalczukm

BARTOSZ CYTROWSKI

JavaScript

Programuje od 2006 roku - aktualnie rozwija Jirę Cloud w Atlassian Poland. Po godzinach mentoruje programistki i programistów, oraz pomaga początkującym zdobyć pierwszą programistyczną pracę (zrealizował ponad 5K godzin warsztatów i wykładów). Konsultował merytorycznie książkę "TypeScript na poważnie" Michała Miszczyszyna. Poza tym gada o "ajti" w internetach, na meetupach i konferencjach bo lubi i mówią, że jest w tym dobry. Z tych samych powodów w biurze oblega stół do piłkarzyków. Na "Śniadaniach z programowaniem" w JustJoin.it odpowiada za wprowadzanie chaosu, dygresje i niekontrolowane zmiany tematów. Jego gadulstwo równoważą zwykle dwa Michały. Legenda mówi, że to bliźniak jednego z nich 😉
#team_react #typoskrypt #potrzymaj_mi_piwo

KRZYSZTOF BOROWA

Architektury Aplikacji

Jeden z członków kapituły "Trójmiejskiego JUGa" oraz doświadczony praktyk z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze Javy i nie tylko. Wielki fan jakości, podejścia funkcyjnego i minimalistycznej architektury. Swoje zawodowe pasje dzieli z zespołem w Hapag-Lloyd jako software-engineer i członek zespołu architektów. Wolny czas spędza z rodziną i cieszy się testowaniem nowych planszówek.