rada programowa – Łódź 2023

rada programowa

Paweł Fiderek

Cloud

Niespokojny duch, wciąż głodny wrażeń. Architekt technologii Azure, specjalista i (naprawdę nie przesadzamy) MIŁOŚNIK rozwiązań Internet of Things. Pawła możecie spotkać wszędzie tam, gdzie jest mowa o chmurze, IoT i sztucznej inteligencji w przemyśle a także…na siłowni. Prywatnie jest fanem (a jakże!) sportu, dobrego towarzystwa i krakowskich uliczek. Można go określić mianem chłopaka „do tańca i do różańca”!

WOJTEK GAWROŃSKI

Cloud

Wojtek pracuje w AWS jako Senior Developer Advocate w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Związany z tematyką chmurową i przetwarzania danych od 2015 roku – na różnych poziomach: od administratora, przez programistę do architekta rozwiązań chmurowych. Niepoprawny fan programowania funkcyjnego oraz architektury Serverless. 9x certyfikowany specjalista AWS.

MICHAŁ WOJTYNA

Java

I'm a software architect with passion for creating great products. Domain-driven design & Test-driven development are some of my favorite tools. My code is clean and easy to modify, thanks to the modular, loosely coupled design achieved by continuous TDD iterations backed by a deep understanding of business requirements.I'm also a professional consultant and trainer. In my free time I create online courses and write articles about software development, DDD and clean code.Check out my training program to help you become a professional Technical Business Partner:https://www.howtobe.pro

DOMINIKA ZAJĄC

JavaScript

Full-stack developerka, która uwielbia dzielić się wiedzą i śpiewanie. Google Developer Expert w Web Technologies, Senior Software Engineer w firmie Qualtrics, prelegentka, trenerka i blogerka. Głównie zainteresowana technologiami webowymi, dostępnością, uczeniem innych programowania oraz dobrymi praktykami w programowaniu.

BARTOSZ KASJANIUK

Architektury Aplikacji

Od ponad 12 lat tworze systemy informatyczne. Podejmując się różnych ról od developera, architekta, ewangelisty technologicznego, czy team managera, wsiąkłem w IT, ale zawsze najbliżej mi było do rozwiązań Microsoftu i .NET. Niezależnie czy są to technologie webowe, desktopowe czy chmurowe, uwielbiam z nimi pracować i porównywać z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Po za tym, lubię nowinki technologiczne i gadżety.