rada programowa – Poznań 2023

rada programowa

Jakub Gutkowski

.NET

Tata, mąż, programista, geek. Założyciel devWarsztaty – bezpłatnych warsztatów dla każdego, kto chętnie uczy się i ćwiczy kunszt oprogramowania. Uwielbia bawić się nowościami, uczyć się nowych języków programowania i bibliotek, zapalony uczestnik konferencji, pasjonat poznawania nowych ludzi, zawsze chętny do pomocy. Microsoft MVP. Naprawdę wierzy, że to, co robi, zmienia świat i pomaga inny.

Piotr Stapp

.NET

Programista, inżynier, rzemieślnik, projektant i rowerzysta oraz Microsoft MVP. Korzysta z każdej technologii, która prowadzi do celu. Wierzy w ludzi, a nie w papiery. Tworzy i projektuje oprogramowanie, a to czasem bywa trudne.

Kamil Grzybek

Architektury Aplikacji

Head of Software Engineering oraz Architekt - związany głównie z technologią .NET. Zwolennik podejścia Software Craftsmanship, automatyzacji, refactoringu, czystego kodu oraz pragmatycznego rozwiązywania problemów - zgodnie z ich klasą. Pasjonat tematów związanych z architekturą oprogramowania i projektowaniem systemów. Entuzjasta i praktyk Domain-Driven Design. Przemyślenia i wnioski opisuje na swoim blogu [https://www.kamilgrzybek.com] i Twitterze: @kamgrzybek. Związany z firmą ITSG Global, gdzie jako architekt, programista i konsultant odpowiedzialny jest za wytwarzanie oprogramowania dla firm z branży finansowej, medycznej i Big Data. Trener DDD oraz architektury w Bottega IT Minds. Prywatnie - mąż, tata ukochanej córeczki, opiekun niesfornego psa, biegacz - amator i pasjonat samodoskonalenia żyjący zgodnie z Sokratesową dewizą - "wiem, że nic wiem".

Mike Kowalski

Java

Software engineer believing in craftsmanship and the power of fresh espresso. Technical blogger (mikemybytes.com) & consultant, specialized in distributed systems operating on the JVM.

Radosław Wojtysiak

JavaScript

Pasjonat technologii webowych. Pamięta czasy świetności znacznika. Zainteresowany inżynierią oprogramowania. Gdy tylko to możliwe stara się dzielić swoją pasją i dotychczas nabytym doświadczeniem z innymi.